Krwawienie ze skrzepami a wypadająca szyjka

Witam , od 3 cykli krwawię ze skrzepami ( 2-3 dzień okresu) a także żywą krwią ( nie cały czas ) , cykle regularne , nieobfite i trwające max 5 dni. Pomiędzy cyklami bez krwawień upławów itp W lusterku z przerażeniem odkryłam że widać w pochwie wypadającą szyjkę ? pochwę ( za wargami sromowymi. Czy takie wypadanie tłumaczy okres ze skrzepami ? Czekam na wizytę u lekarza ale bardzo się denerwuję.

witam,
ocenę narządu rodnego pozostawiam lekarzowi ginekologowi, której dokona podczas badania.
Należy również wykonac USG narządu rodnego, być może ma Pani polipy lub mięśniaki.