Krwawienie ze skrzepami krwi w 8. tygodniu ciąży a poronienie

Witam tydzien temu zaczełam bardzo krwawić, z krwią leciały skrzepy krwi jakieś 2 dni, 3 dni temu to się powtórzyło, byłam u ginekologa i powiedział że dziecko nie jest do końca zdrowe i coś jest nie tak. Możliwe że poronie ? to jest 8 tydzień

Renata GrzechociĹska

Witam.
Niestety istnieje ryzyko poronienia. Proszę się udać do ginekologa.
Pozdrawiam