Krwawienie ze skrzepami po poronieniu in vitro

Po zaplodnieniu in vitro w 5 tygodniu ciazy zaczelam krwawic bardzo obficie z duzymi skrzepami. Trwalo to kilka godzin i ustapilo. Lekarz wykonal badanie usg oraz pobral krew w odstepie 3 dniowym i stwierdzil poronienie.Wczesniej stwierdzono u mnie syndrom PCOS. 4 dni po poronieniu zaczelam znow krwawic i mam tzw bole miesiaczkowe/plecy, uda, okolice jajnikow/. Czy to miesiaczka?

Witam! Krwawienia z dróg rodnych mogą utrzymywać się po poronieniu do około 2 tygodni. Towarzyszyć im mogą również dolegliwości bólowe. Proszę pozostać pod stałą opieką swojego ginekologa.