Krwawienie ze skrzepami po zastosowaniu antykoncepcji awaryjnej

Witam, mam 39 lat i pierwszy raz z mężem się zapomnieliśmy, i sie stało, mieszkam w Dani, DR mi poleciła tabletkę po, więc zażyłam, po 4 dniach zaczełam krwawić ze skrzepami, trwa to już 1 tydz ,teraz tylko są plamienia, czy to normalne? Czy mam sie martwic, czy udac sie szybko do lekarza? Mam wizytę umówioną dopiero na 1 czerwca. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie nadal występuje Proponuje udać się do ginekologa wcześniej.