Krwawienie ze skrzepami w trakcie stosunku - co to oznacza?

Mam 28 lat, cykle niezbyt regularne, w 16 dniu cyklu dostałam brązowe plamienie i w trakcie stosunku z mężem zaczęłam obficie krwawić z małymi skrzepami, a na następny dzień tylko plamiłam. Bardzo się tym martwię, mam też bóle głowy.
Proszę o pomoc

Witaminy w ciąży

Dzień dobry!
Takie krwawienie może być objawem kilku zaburzeń. Mogła to być przyśpieszona miesiączka, krwawienie np. z nadżerki lub polipa, krwawienie spowodowane inną nieprawidłowością w jamie macicy.
Powinna Pani udać się do ginekologa na badanie, w celu ustalenia przyczyny takiego krwawienia.
Z poważaniem