Krwawienie ze zdrapanego pieprzyka

Dzień Dobry. Wczoraj wieczorem niechcący zdrapałam pieprzyka na plecach. Bardzo krwawił. Dziś jest prawie czarny ale sądzę że to od zaschniętej krwi ale nie jestem pewna. Co teraz zrobić ? proszę o szybką odpowiedź.

Proszę zgłosić się do najbliższego dermatologa lub chirurga onkologa specjalizującego się w badaniu dermatoskopowym celem oceny zmiany i ew.konieczności profilaktycznego wycięcia jej!!! Moje dane są na mojej stronie głównej!!! zż