Krwawienie ze znamienia po usunięcia włoska

Mam taki płaski pieprzyk na twarzy, z którego ciągle wyrasta czarny włos. Ostatnio zaczęłam go regularnie usuwać. Wczoraj użyłam cążek , i nie wiem, czy pociągnęłam włos, czy może dotknęłam tego "pieprzyka", ale zaczęła mi lecieć krew. W tym samym miejscu, co włos. Teraz boli mnie to miejsce. Poza tym ten włos.. (1 mm włoska) jest twardy... Czy mogłam sobie zrobić krzywdę? Zaznaczam , że nie jest to wystający pieprzyk. I co mam zrobić teraz? Pokremować czymś? Usunąć włosa?

Proszę koniecznie udać się do dermatologa lub chirurga! PROSZĘ NIE PODEJMOWAĆ ŻADNYCH METOD LECZENIA NA WŁASNA RĘKĘ!!! zż