Krwawy wyciek z pochwy u 60-latki

Dzień dobry! W wieku 22 lat miałam zastosowane lampy rozgrzewające jajnik. Przez ok 2 lata miałam krwawy wyciek z pochwy. Nikt nie chciał podjąć się wyleczenia mnie z tego ,a zwłaszcza osoba kierująca na lampy. Potem były różne czopki i antybiotyk. Wycieku nie ma jeśli nie zjem żadnego ciastka,( a jestem łakomczuchem) nic kakaowego, kawy, mocnej herbaty. Nie zawsze udaje mi się wszystko ominąć. Był czas dosypywania ziół do herbaty przez "koleżanki". Czy można z tego wyjść? jestem już stara

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.