Krwiak i ból po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam 10.03.2015 miałam lapraskopowo pęcherzyk do teraz pozostał na tym miejscu krwiak chciała bym się dowiedzieć mam taki problem boli mnie po prawej stronie miałam pieczenie ciągnący się ból który się nasilał i puszczał okropny ból!! jem smażone , ostatnio frytki itp no ale coś mnie taka boląca kolka dziś kuje tak lata w środku ból , po prostu czuje się tak okropnie jak przed pęcherzykiem jak miałam 04.05.2015,miałam robione usg wszystko ok oprócz krwiaka

Dwie rzeczy: pierwsza, krwiak wymaga kontroli w USG i oceny przez lekarza, druga, operacja pęcherzyka, jego usunięcie oznacza wejście w grono pacjentów po cholecystektomii i wprowadzenie na stałe diety. Inaczej cierpieć będzie Pani po błędach dietetycznych nawet bardziej niż przed operacją

Nie jestem w stanie nic poradzić na odległość W-wa-Munina! Nie operowałem Pani , nie znam przebiegu i efektu operacji - nie moge więc nic powiedzieć! PROSZĘ KONIECZNIE UDAĆ SIĘ DO OPERATORA!!! zż