Krwiak na macicy w 10 tygodniu ciąży

Witam! Pisze z takim zapytaniem, mianowicie mam krwiaka na macicy ok 4 cm (bynajmniej miał tyle 2 tygodnie temu) wtedy będąc u lekarza byłam w 10 tygodniu ciąży. Żadnych krwawień nie miałam i nie mam do dziś, przyjmuje luteine dopochwowo 2 razy po dwie tabletki, do tego podobno płód położony jest u ujściu szyjki w piątek mam wizyte u ginekologa a boję się strasznie bo wydaje mi się że powinnam wydalić jakoś tego krwiaka czy istnieje jednak możliwość, że on się wchłonął pomimo braku krawień???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo wchłonięcia się krwiaka. Wszelkie wątpliwości zostaną wyjaśnione podczas wizyty kontrolnej.