Krwiak na nosie i ból nosa

Wracając w nocy z baru chyba się przewróciłem. Obudziłem się z krwiakiem okularowym i miałem sporo do wypłukania krwi z nosa. Nos nie jest siny ale obolały szczególnie na wysokości oczu. To już 4 doba. Gdy nie dotykam to nie boli. Troszkę leciutko promieniuje jakby po zatokach. Czy może się obejść bez konsultacji z lekarzem? Szczerze mówiąc to tu nie ma specjalistów albo zwykle trafiałem na szczególnie niewrażliwych spychologów.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pojawienie się krwiaków okularowych zdecydowanie wymaga bezpośredniej oceny lekarza! Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie udać się do lekarza lub najbliższego szpitala!