Krwiak na penisie po masturbacji

Krwiak na penisie po masturbacji Witam. Mam problem po masturbacji na trzonie penisa zrobiło mi się lekkie otarcie koloru czerwonego w okolicach jednej z żył, która lekko powiększyła się. Następnego dnia wszystko zniknęło lecz na żyle która była podrażniona zrobiła się sina plamka. Stosowałem różnego rodzaje maści na krwiaki lecz nie pomagają za bardzo. Proszę o pomoc.

Mikołaj Cyganok

Witam! Wszelkie urazy prącia (m.in. otarcia) powinny być konsultowane przez Urologa. Sugeruję więc udać się do lekarza rodzinnego, który skieruje do specjalisty. Badanie fizykalne jest istotne, ponieważ tak naprawdę nie wiadomo, czy to faktycznie krwiak, czy tylko przypomina krwiak z wyglądu, a nim nie jest. Urolog na podstawie oceny wizualnej ustali, czym jest opisywana przez Pana zmiana i wdroży optymalne leczenie.