Krwiak na szyjce macicy - czy donoszę ciążę?

Ostatnio wykryto u mnie na USG krwiaka na szyjce macicy. Jestem w 8 tyg. ciąży. Krwiak ma wielkość 8 na 9 mm. Biorę N*** i D*** na podtrzymanie.
Dodam, że jestem na zwolnieniu, odpoczywam i przez większość dnia leżę w łóżku. Do tej pory nie miałam krwawień i nie plamiłam.
Czy ten krwiak jest w mojej sytuacji groźny. Jaką mam szansę na donoszenie ciąży?
Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry!
Nie sadzę, żeby miała Pani krwiak na szyjce. Raczej w USG uwidoczniono krwiak podkosmówkowy. Nie musi się on opróżnić na zewnątrz, czyli dać krwawienie. Może się on zresorbować i nie będzie miał wpływu na dalszy przebieg ciąży.
Z poważaniem