Krwiak na zewnętrznej stronie uda

Witam. Dziś rano zauważyłem na zewnętrznej stronie uda takie coś: http://odu.pl/mamnadziejezetonieto Czytałem o tym i jest to podobne do czerniaka. Mam nadzieje ze sie myle i mi to zjedzie. Czy mam racje ? . nabrało takiego mocnego czerwonego jak przez przypadek to ścisłem i krew tak podeszła. Wczesniej było lekko niewyraźne. Co to moze być ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety załączony link się nie otwiera, co oznacza, że nie mam możliwości oceny zmiany. Jeśli jednak zmiana pojawiła się nagle (tj. wcześniej jej nie było), nie jest to raczej czerniak.
W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji sugeruję konsultację z lekarzem POZ.

Nie można otworzyć linku...
Jakąkolwiek niepokojącą zmianę skórną należy skonsultować z dermatologiem. Niekiedy potrzebna jest obserwacja (np 7-14dni) aby móc ocenić dynamikę przemian i charakter. Radzę zgłosić się do specjalisty.