Krwiak po pogryzieniu przez psa a wynik USG

Witam. Mam krwiaka po pogryzieniu przez psa amstaffa.Od ponad 3 tygodnie.Dziś robiłam Usg.Oto ono.Na podudziu prawym powyżej kostki prawe ścięgno Achillesa podskórnie niejednorodny obszar 4,0/7,0 grubości 1,5cm.obraz odpowiada krwiakowi w fazie ewolucji z przewagą zwłóknienia.Reszty nie mogę rozczytać.Lekarz zalecił cierpliwość i smarowanie maściami.Boję się że to nie zniknie.O bliznach nie wspomnę.Proszę o radę co robić by się go pozbyć i jakie mogą być rokowania na przyszłość?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza. Smarować wskazanymi preparatami, które przyspieszają wchłanianie krwiaka, a potem ewentualnie maścią na blizny. Proszę pamiętać o ochronie tego miejsca przed słońcem! nie opalać tego miejsca.