Krwiak pochwy po porodzie

11 tygodni temu urodzilam dziecko sn z waga 4100g.Po porodzie pojawil sie krwiak pochwy w ciagu 2 tyg osiagnal wymiar9x10 cm po czym zostal usuniety ale po zabiegu nadal mial 4cm..do dzis nie wiem czy wchlonal sie calkowicie.W tym tygodniu dostala pierwsza miesiaczke krwawienie jest intensywne,brzuch boli i strasznie boli w dole brzucha podczas ruchu, wyproznianiu sie..bol jakby klucia,rozrywania ..po pologu pojawily sie takze uplawy wodniste..nie mieszkam w polsce a tu twierdza ze wszystko ok

Trzeba by było wykonać badanie USG celem oceny narządu rodnego (prawidłowe obkurczenie macicy, endometritis ?) i ewentualnej obecności w/w krwiaka. Jeśli nie ma Pani możliwości wykonania tego na miejscu to zalecał bym jednak przyjazd do Polski.
Pozdrawiam