Krwiak podkosmówkowy w 6 tygodniu ciąży

Pomocy moja dzidzia ma 6 tygodni i 5 dni, niestety na pierwszym usg wykryto u mnie krwiaka podkosmówkowego na usg wymiar 1,27*1,32. Mam leżeć brać lutinus, duphaston, estrofen i relanium. Czy to wystarczy tak bardzo boję się że strace dziecko:(

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

krwiak oznacza większe ryzyko poronienia. Proszę ściśle przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Otrzymała Pani prawidłowe leczenie.

Pozdrawiam.