Krwiak podkosmówkowy w 7 tygodniu ciąży - co robić?

Witam W ciąży w 7 tyg. zrobił mi się krwiak podkosmówkowy...niestety mimo leżenia i brania leków dostałam poronienia.Krwiak się wydalił razem z pęcherzykiem.Brałam heparynę,czy powinno się ją odstawic przy do czasu wchłonięcia krwiaka ? Co można zrobić żeby wzmocnić naczynia krwionośne,żeby sytuacja się nie powtórzyła.

Szanowna Pani czas trwania leczenia należy omówić z lekarzem prowadzącym, co do wzmacniania naczyń krwionośnych to nie ma to większego znaczenia, ponieważ nie jest powiedziane że sytuacja się powtórzy