Krwiak śródczaszkowy i krwawienie podpajęczynkowe

Witam.Mój brat ma krwiaka śródczaszkowego i krwawienie podpajęczynkowe,leży nieprzytomny w szpitalu w Wałczu.Miał przełom tarczycowy internistyczny, przy nadczynności tarczycy wywołane zapaleniem płuc, doszło do wielonarządowej niewydolności.Na dzień dzisiejszy stan narządów jest troszkę opanowany. Lekarze nie dają mu żadnych szans na przeżycie. Operować krwiaka nie chcą. Czy właściwym jest czekanie na jego śmierć niż podjęcie ryzyka operacji krwiaka? Proszę o pomoc.

Droga Pani sytuacja jest dla Pani trudna, ale przez internet nie znając szczegółów nie można nic radzić. W takiej sytuacji proszę porozmawiać z lekarzami, co już na pewno Pani zrobiła, ale najlepiej z nimi omówić Pani wątpliwości.