Krwiak śródmózgowy po urazie głowy

Dobry Wieczór. W 2012 roku w czerwcu doznałem urazu głowy ( krwiak śródmózgowy z lekkim niedowładem lewostronnym). Jaka by była Pana opinia gdyby zobaczył Pan człowieka,który ma w głowie 75x26mm krwiaka,który wg. specjalisty jest już blizną nie krwiakiem? Oprócz krwiaka powstała jakaś zmiana pourazowa lub niedokrwienna-czy to świadczy o przejściu udaru niedokrwiennego?:( Proszę o odpowiedź. Może będę jednak potrzebował interwencji? POZDRAWIAM

Rozumiem, że krwiak śródmózgowy był przed ponad 1,5 rokiem
" W 2012 roku w czerwcu doznałem urazu głowy
( krwiak śródmózgowy w TK 75x26mm ; z lekkim niedowładem lewostronnym)."
Ważne jak Pan się teraz czuje i aktualna ocena NEUROLOGICZNA
W kontrolnych badaniach TK zostanie blizna po krwiaku
Pozdrawiam