Krwiak w 15 tygodniu ciąży a seks

Witam, jestem w 15t ciąży. W 7t wykryto u mnie krwiaka, ten krwiak już sie wchłonął, bez żadnych komplikacji. Od 7t biorę duphaston do 18t. Czy mogę wraz ze swoim partnerem sie kochać?

Witaminy w ciąży

Piotr Pilarski

Nie napisała Pani jaki krwiak. Bez dokładnej znajomości dokumentacji nie mogą odpowiedzieć na to pytanie. Sugeruje wizytę u swojego ginekologa prowadzącego ciążę.

Pozdrawiam.