Krwiak w 21 tygodniu ciąży

Witam obecnie jestem w 21 tyg. ciąży , w 14 tyg. trafiłam z krwotokiem do szpitala okazało się ,że mam krwiaka o wymiarach 10x2cm, w szpitalu przebywałam 20 dni jednak krwiak w ogóle się nie wchłonął.Zastanawiam się co będzie gdy do terminu porodu krwiak nie wchłonie się , będę musiała mieć cesarskie cięcie czy może rodząc " własnymi siłami" urodzę go razem z dzieckiem?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. O wyborze rodzaju porodu zadecyduje lekarz przed planowanym terminem rozwiązania.