Krwiak w 6 tygodniu ciąży i brązowa wydzielina

Chciałam się tylko dowiedzieć jak oczyszcza się macica w trakcie krwiaka podkosmówkowego 1,27*1,32, gdyż zauważyłam brązowe grudki z pochwy od czasu do czasu, większych plamień i bulów brzucha nie mam. Czy mój krwiak jest duży. Moja dzidzi ma 6 tygodni i 7 dni. Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to jak takiego rodzaju krwiak się ewakuuje. Wielkość nie jest duża jednakże co do postępowania proszę się udać do ginekologa prowadzącego. Pozdrawiam