Krwiak w badaniu USG w 10 tygodniu ciąży

Witam, jestem w 10tyg ciąży, na USG wykryto u mnie krwiaka, lekarka powiedziała ze musi poczekać do następnej wizyty z 3tyg. i wtedy oceni czy się zwiększa czy zmniejsza' plamilam przez tydzień na lekko brązowo, krew była tylko jednego wieczoru,ale było jej minimalnie, czy to oznacza ze krwiak się nie wchłania, czy to dobrze ze nie plamie, czy lepiej kiedy jest krwawienie bo wtedy krwiak się oczyszcza i jest większe prawdopodobieństw o ze się wchlonie, bardzo dziękuje za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Plamienie mogło być związane z ewakuacją krwiaka. Proszę udać się na kontrolne badanie w umówionym terminie.