Krwiak w ciąży a podróżowanie pociągiem

Witam Jestem w 12 tyg ciąży i od tygodnia wiem że mam krwiaka pod kosmówką nad ujściem wewnętrznym szyjki macicy, dziś byłam u lekarza okazało się że krwiak urósł mimo tego że leżałam, następną wizytę i usg mam dopiero za miesiąc, moje pytanie brzmi: czy do tego czasu mam nie robić nic tylko leżeć, kiedy iść na usg i czy podróż pociągiem jest groźna dla dziecka? Bardzo proszę o odpowiedź

Najważniejsze czy występuje u pani jakiekolwiek krwawienie. Jeśli nie i tylko w usg jest "przestrzeń płynowa". Bo USG nie oceni w 100%, że to krwiak. To ja nie zalecam moim pacjentkom żadnych ograniczeń. Ale panią prowadzi lekarz, który za panią odpowiada. I powinna pani stosować się do jego zaleceń.