Krwiak w kolanie na skutek uderzenia a efekty rehabilitacji
Lekarz stwierdził w moim kolanie krwiaka na skutek uderzenia i zalecił zrobienie rtg (które nic nie wykazało), używanie masci Saldiam i zapewnił ze krwiak powinien sie wchłonąć. Po 5 tygodniach poprawa była niewielka. Lekarz dal mi skierowanie na rehab. Po trzech zabiegach moglem wyrostować nogę i zgiąć max. Ból występuje caly czas podczas prostowania i kucania. Rehabilitacja sprawi że ból zniknie? Ile mam czekać przed ponowną wizytą u lekarza? Warto dalej chodzic na rehabilitacje?

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam,
rehabilitację warto kontynuować, natomiast nie mogę się wypowiedzieć, czy jest ona prawidłowo przeprowadzana. Jeśli po serii zabiegów rehabilitacyjnych nie będzie Pan czuł żadnej poprawy, warto zasięgnąć porady lekarza. Być może trzeba będzie włączyć farmakoterapię.
Pozdrawiam