Krwiak w macicy w 7 tygodniu ciąży

Witam! 2 lata temu w skutek brania pigułek dostałam masywnego zatoru płucnego. Na szczęście wszystko udało się rozpuścić (po szpitalu brałam 6miesięcy warfin, ale ze wzgl na dodatkowe badania przeszłam na 6mies na clexane. Badania nic nie wykazały (syntezy białek, genetyczne). Od tamtej pory nic złego się nie działo. Teraz jestemw 7 tyg ciaży i wykryto mi małego krwiaka w macicy. Czy musze brać clexane znów czy wystatczy acard 75 i chorobowe bo w pracy 8 godz siedzę cały czas.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego ciążę. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów konieczna będzie wizyta kontrolna.