Krwiak w obrębie kręgosłupa lędźwiowego

witam serdecznie ma wielki problem corka ma 30 lat zrobil sie jejj krwiak w okolicy kregoslupa ledzwowego miala zabieg po zabiegu pojawil sie nastepny krwiak ale ponizej krwawi chodzi na opatrunki ale soczki przy wycioganie pekajo nie wiem co robic bardzo sie martwie co bedzie

Mam za mało danych , abym mógł powiedzieć coś konkretnego! Nie istnieje leczenie przez internet! Może proszę zmienić chirurga... zż