Krwiak w obrębie narządów rodnych a ciąża

Witam- jestem w 10 tygodniu ciąży - 3 dni temu wylądowałam na izbie przyjęć z plamieniem "żywą krwią". Ginekolog stwierdził niewielki ectopin krwawiący przy dotyku i pasmowaty zorganizowany krwiak w okolicach ujścia wewnętrznego. Kazano mi leżeć i się nie przemęczać - prowadzić oszczędny tryb życia, i kontrolę lekarza prowadzącego za tydzień. Z leków duphaston 3x1, odstawić luteinę dopochwową. Bardzo proszę o pomoc - info. jak taki krwiak zagraża ciąży?Bardzo się obawiam. Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Zwykle krwiaki wchłaniają się samoistnie i nie są zagrożeniem dla życia. Zawsze jednak należy rozpatrywać konkretny przypadek mając do dyspozycji więcej informacji.