Krwiaki macicy w 15. tygodniu ciąży

Witam,jestem w 15 tygodniu ciąży.Miałam kilka krwiaków w macicy, tworzyły się jeden po drugim powodując krwotoki i odklejnie kosmówki. Zarodek mimo wszystko utrzymał się, krwiaki przestały się tworzyć.Jednak w 14tc odeszły mi wody.USG wskazuje na bezwodzie a dziecko jest zbyt małe do wieku ciąży. Lekarz nie daje żadnych szans, każe czekać aż serduszko przestanie bić. Minął już tydzień, ile to może trwać? Jestem załamana i chciałabym żeby ten koszmar się skończył :(

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koneicznie ponownie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzięć.