Krwiaki na policzkach i opuchnięty język a stres i refluks

Witam, mam problem. Rankiem budzę się z krwiakami na policzkach, opuchniętym i bolesnym językiem. Rany na policzkach znajdują się w linii zgryzu, na języku po bokach, stąd wnioskuję, że powstają poprzez przygryzanie/zasysanie podczas snu. Zdarzają mi się okresy bez urazów i okresy, że codziennie budzę się pogryziony. Gryzienie pojawiło się po bardzo stresującej sytuacji, która wciąż powoduje dużo stresu. Cierpię na refluks. Czy mój problem wynika ze stresu, refluksu? Jak mogę sobie pomóc?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ (np.: PZP) lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.

zaciskanie szczęki w nocy to zkumulowana złość....odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam. Konieczna jest natychmiastowa konsultacja z psychoterapeutą, psychoanalitykiem, nie zaszkodzi porozmawiać też z lekarzem rodzinnym, bo być może zaczynac się jakiś problem neurologicznym

Witam. Konieczna jest natychmiastowa konsultacja z psychoterapeutą, psychoanalitykiem, nie zaszkodzi porozmawiać też z lekarzem rodzinnym, bo być może zaczynać się jakiś problem neurologiczny.