Krwinki czerwone ponad normą, podejrzenie astmy wysiłkowej i zmiana w mostku

witam prosze o pomoc mam wyniki badan i wynik krwinki czerwone rbc wyszlo 5,22 a norma jest 5 mam podejrzenie astmy wysilkowej i mam zmiane w mostku wlokniaka co z tym zrobic prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Prosze skontaktować się z lekarzem. Wynik wyrwany zkontekstu i podane przez Panią informacje nie są wystarczające do postawienia wiążących zaleceń i rozpoznania.