Krwiomocz a konieczność badania histopatologicznego nerki

Prawdopodobniej zostanie zlecona mi biopsja nerki przez niewyjaśniony białko i krwiomocz. Czy mogę wykonać to badanie w innym województwie? W moim szpitalu tego nie robią, najbliższy jest szpital w Łodzi. A chciałabym w Warszawie.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że jest to możliwe. Proponuje przedzwonić do szpitala w Warszawie i dopytać się jakie formalności należy spełnić.