Krwiomocz, bóle brzucha, żołądka i gardła

Witam, zwracam się z prośbą o pomoc ... Od tygodnia borykam się z żołądkiem, gardłem, krwiomoczem i bólem brzucha. Poza tym od miesiąca lub dwóch mam dziwny kaszel który ustaje kiedy owijam szyję np szalikiem zwiększając temperaturę. Dziś byłem u lekarza, zlecono mi badania na tarczycę,glukozę,krew i mocz. Dostałem antybiotyk i jakiś przeciwalergiczny specyfik ... Niestety nie mam apetytu a jak już zjem to wymiotuje po jakimś czasie, do tego również przyczynia się kaszel. Proszę o sugestie ...

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn moze być wiele, co do podstawowej diagnostyce to ok, po badaniach bedzie mozna coś więcej powiedzieć.