Krwiomocz utrzymujący się od roku u 29-latki
prosze o szybka odpowiedz mianowice od roku mam krwiomocz teraz sa to erytrocyty swieze .cystoskopia bez zmian , usg rowniez , gfr powyzej 90, w tomografii brzucha wyszly drobne torbiele na nerkach 4 mm na lewej i 6 mm na prawej.co moze mi byc? czy ten krwiomocz utrzymujacy sie tak dlugo jest od torbielek? czy mam szanse na donoszenie zdrowej ciazy bez powiekszenia sie torbielek? jak sie ich pozbyc?pozdrwaim

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Wiesław Mahaczek Urologia
72 poziom zaufania
witaj
torbielki są nieistotne dla pani zdrowia, krwiomocz to czerwony mocz, może ma pani krwinkomocz, ile jest w osadzie moczu
pozdrawiam