Krwista, gęsta wydzielina z pochwy - co to jest?

Witam! Mam 20 lat i bardzo nieregularne miesiączki. W lipcu byłam na wizycie u Pani ginekolog, opisalam jej swój problem, mianowicie miewałam okres co 2 tygodnie. Pani dr zrobiła mi USG, okazało się, że mam dwukomorową torbiel, a że byłam przed miesiączką, to zapisała mi jakieś tabletki na wywołanie okresu. Po okresie pojechałam na wizytę i okazało się, że torbieli nie ma. Jednak cały czas mam jakieś komplikacje. 2 tyg. temu dostałam okres, który spóźniał mi się ponad tydzień, trwał ok. 7 dni. Przed tym okresem miałam wodniste upławy w bardzo dużych ilościach, przedwczoraj zauważyłam, że są brązowe, a wczoraj to już w ogóle tragedia, przy załatwianiu wyleciał ze mnie taki galerowaty, gęsty z krwią śluz. Umówiłam się na jutro prywatnie do ginekologa, ale bardzo się boję, tyle stron przewróciłam w internecie i teraz mam najgorsze myśli. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie.

Rozumiem Pani obawy, ale proszę spróbować podejść do tego spokojnie.

Jest Pani bardzo młoda i prawdopodobnie zmiany wynikają z zaburzeń hormonalnych. Warto wykonać również cytologię. Proszę pójść na zaplanowaną wizytę, bo niewątpliwie sprawę należy wyjaśnić.

Pozdrawiam