Krwista i ropna wydzielina po usunięciu torbieli włosowej

Witam równe 2mc temu miałem usuwaną torbiel włosowata. Rane miałem zaszytą , regularnie dbam o higiene , gole włosy ,dezynfekuje i zmieniam opatrunki a raczej wkładam waciki bo niema wiele tej wydzieliny moze naparstki ale niepokoji mnie że dalej po 2mc wydziela się raz krew , raz ropa , a czasem nic , czasem coś zaboli zakłuje. czy tak wygląda gojenie się tej rany czy raczej to nawrót ? wydzielina jest z małej dziurki w okolicach szwa.

Tak długie gojenie po tego typu zabiegu jest raczej niepokojące. Mogło dojść do wznowy torbieli. Radziłbym w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem, który Pana operował.