Krwista wydzielina z piersi u 55-latki

od 3 tygodni leci mi kwista wydzielina z prawej piersi, Zrobilam momografie i dodatkowo usg . Na te chwile stwierdono poszerzony przewod mlekowy na 5 mim i na koncu 4 mim guz i brodawczaka teraz lekarka wziela mi na szkielko wymaz / nie wiem jak to nazwac-krew z brodawki. mam 2 tygonie czekac . jezeli pobrano to w kaliszu , to gdzie to badają czy w poznaniu , na jakiej ulicy. mam 55 lat i siada mi cala psychika i reszta..... momografia nie stwierdzila zmian zlosliwych , wezly tez mam czyste. poz

Witam serdecznie. Jeżeli badanie mammograficzne nie stwierdziło zmiany złośliwej nie ma powodów do obaw. Proszę pamiętać, że nie tylko nowotwory złośliwe mogą powodować podobne objawy. Niestety nie jestem w stanie określić dokąd wysyłane są badania z Kalisza, ponieważ osobiście praktykuje w Kielcach.