Krwista wydzielina z piersi u 55-latki
od 3 tygodni leci mi kwista wydzielina z prawej piersi, Zrobilam momografie i dodatkowo usg . Na te chwile stwierdono poszerzony przewod mlekowy na 5 mim i na koncu 4 mim guz i brodawczaka teraz lekarka wziela mi na szkielko wymaz / nie wiem jak to nazwac-krew z brodawki. mam 2 tygonie czekac . jezeli pobrano to w kaliszu , to gdzie to badają czy w poznaniu , na jakiej ulicy. mam 55 lat i siada mi cala psychika i reszta..... momografia nie stwierdzila zmian zlosliwych , wezly tez mam czyste. poz

KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu
Hormony a zachowanie
Witam serdecznie. Jeżeli badanie mammograficzne nie stwierdziło zmiany złośliwej nie ma powodów do obaw. Proszę pamiętać, że nie tylko nowotwory złośliwe mogą powodować podobne objawy. Niestety nie jestem w stanie określić dokąd wysyłane są badania z Kalisza, ponieważ osobiście praktykuje w Kielcach.