Krwista wydzielina z ucha a możliwe dolegliwości

Witam, wczoraj przez caly dzień niemiłosiernie bolało mnie ucho. Dzisiaj, gdy się obudziłam i wstalam z łóżka, przestało boleć ale pojawiła się cieknaca krew. Co to mogło być? Dziękuję za odpowiedź.

Być może to wirusowe zapalenie ucha z pęcherzem krwotocznym błony bębenkowej, który pękł i stąd ta krew. Poczeka,j to leczy się często samo jak większość infekcji wirusowych

Mogło to byś ostre zapalenia ucha środkowego . Płyn gromadzi sięw jamie bębenkowej- wówczas boli - napia się błona bębenkowa. Ulgę przynosi jej nacięcie - paracetneza lub samoistne pęknięcie.

wymaga weryfikacji laryngologiczeej