Krwiste i brunatne upławy po zabiegu abrazji

Witam. 10 kwietnia miałam abrazję, 13 maja dostałam pierwszą miesiączkę, trwała 5 dni, tak jak przed ciążą. Niestety od 19 maja pojawiły się u mnie krwiste, brunatne upławy. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Czy możliwe, że macica się jeszcze regeneruje? Co się dzieje?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się ginekologa. Nie są to objawy prawidłowe.