Krwiste skrzepy trzy miesiące po porodzie - co się dzieje?

Witam.
Mam 22 lata i jestem 3 miesiące i 8 dni po porodzie. Pierwszy okres po porodzie pojawił się 20 listopada i przebiegał tak jak te przed ciążą, (bóle podbrzusza, pierwsze dwa dni obfite krwawienie kolejne cztery dość słabe, złe samopoczucie, miesiączki przed ciążą nie były regularne, czasami miałam ponad 30 dni odstępu między cyklami). Swoje maleństwo musiałam odstawić od piersi jeszcze w pierwszym miesiącu po porodzie. Przyjmowałam antybiotyki na ropnia w okolicy bruzdy okołodbytowej (czy coś takiego) jednak okazało się, że to torbiel włosowa i czeka mnie operacja. Niestety w wyniku stresu i tej przerwy w karmieniu ilość pokarmu nie wystarczała do nakarmienia maleństwa. Teraz jestem przed drugą miesiączką (krwawienie powinno pojawić się za 7 -8 dni), ale od 2 dni zauważyłam podczas podmywania, że robią mi się krwiste skrzepy i towarzyszy temu ból po prawej stronie podbrzusza(również od 2 dni). Ból występuje przez cały dzień chwilami słabszy, chwilami mocniejszy (podczas chodzenia,siedzenia). W moczu nie zauważyłam żadnej zmiany, niedawno odbyłam stosunek z chłopakiem i nie wiem czy to jest przyczyną tego bólu i pojawienia się tych skrzepów. Czy to raczej jeszcze skutki poporodowe? Nie wiem co się dzieje i bardzo mnie to niepokoi.
Bardzo proszę o radę.

Witam serdecznie.
Jeżeli poprzednie krwawienie było prawidłowe to nie można z całą pewnością powiedzieć, że obecne zaburzenia są skutkiem po porodzie.
Dolegliwości bólowe brzucha oraz krwawienie przed miesiączką mogą być spowodowane np. stanem zapalnym dróg rodnych. Dlatego proponuję udać się  na wizytę do ginekologa.
Pozdrawiam