Krwiste upławy po stosunku przy staraniach o dziecko

Dzień dobry na początku dodam że jestem po miesiączce i nie mam regularnych cykli w dni płodne kochałam się z mężem i nastepnego dnia wystąpiły krwiste upławy co to może oznaczas dodam że staramy się o drugie dziecko

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pojawienie się krwistych upławów po stosunku może być wynikiem schorzeń takich jak: nadżerka, polipy, mięśniaki i wiele innych. Może być to także wynik podrażnienia na skutek stosunku. Jeśli takie objawy się powtórzą koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.