Krwiste wymioty po usunięciu gruczolaka przysadki

Witam Ostatnio miałam operacje usunięcia gruczolaka przysadki, byłam w znieczuleniu ogólnym .Po wybudzeniu wymiotowałam krwią i po kilu godzinach po operacji również, dlaczego tak się stało ?

Witam!
No cóż jedną z możliwości jest możliwość przejścia krwi do żołądka z miejsca operacji, druga to wrzody stresowe. Proszę poobserwować te objawy, jeżeli by się powtórzyły w ciągu dwóch najbliższych dni lub byłyby w pani ocenie nasilone to proszę zgłosić się do szpitala, bo byłyby wskazane dalsze badania.
Pozdrawiam.