Krwotoczne zapalenie błony śluzowej żołądka a wynik gastroskopii

Witam. Dwa lata temu stwierdzono u mnie krwotoczne zapalenie błony śluzowej żoładka, refluks żólciowy i helicobacter. Cztery dni temu miałam kontrolną gastroskopię i wszystko jest w porządku, ale wyszło : okolica okołoodźwiernikowa granulowana, bez ubytków. W cz. Pozaopuszkowej dwunastnicy liczne, drobne punkcikowate białe ogniska-limfangiektazje. Czy to coś złego? Co to znaczy? Bardzo prosze o odpowiedź.

Wynik jest w porządku. Nie ma powodu do niepokoju. Taki stan śluzówki żołądka i dwunastnicy nie wymaga leczenia. Te drobne zmiany w formie granulacji w żołądku i limfangiektazji w dwunastnicy to następstwo przebytego procesu zapalnego w przeszłości.