Krwotoczne zapalenie żołądka a nerwica

Dzień dobry, jestem po gastroskopii, stwierdzono w badaniu krwotoczne zapalenie żołądka. Mam ciągłe uczucie że coś stoi mi w gardle oraz uczucie niepełnego oddechu, muszę go jakby kontrolować robiąc bardzo głęboki wdech. Czy ma to związek z żołądkiem czy może to być nerwica? bardzo przejmuję się stanem zdrowia. dziękuję z góry za odpowiedź. pozdrawiam

Raczej mają takie objawy podłoże psychogenne, a nie związane z zapaleniem żołądka. Radziłbym z tym problemem udać się bezpośrednio do psychologa, a podstawową jednostkę chorobową najlepiej leczyć u gastroenterologa.