Krwotok i wynik badania beta HCG

Ostatnia miesiaczke mialam 14.09. Cykl 33dni, zrobilam 2testy ciazowe-pozytywne, 22.10 dostalam silnego krwotoku pojechalam do szpitala zrobiono mi USG nie widać pęcherzyka beta HCG 25,4 lekarzbstwierdzil ze to okres czy to możliwe ? Krwawienie trwalo ok48h okres mam 5dni do dam ze mialam tez mdlosci i powiększone piersi proszę o pomoc bo zwariuje nie wiem co mam myśleć czy jest szansa ze jestem w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety raczej wygląda na wystąpienie poronienia. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

 Lek. Tomasz Budlewski

Szanowna Pani - prawdopodobnie nie jest Pani w ciąży. Proponuję powtórzyć Badania.
Pozdrawiam serdecznie, Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg