Krwotok po zakrzepicy żył głębokich a krótkotrwałe niedokrwienie mózgu

Brałem kiedyś regularnie acard. Kiedyś po zakrzepicy żył głębokich po jednym z ukłuć w brzuch miałem krwotok,który został zatrzymany w SOR. Zaprzestałem brać, a teraz lekarz po stwierdzeniu krótkotrwałym niedokrwieniu mózgu zlecił polopirynę. Odmówiłem przyjęcia po takim wyjaśnieniu. Czy słusznie?

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!
Jeśli Acard budzi aż takie Pana obawy, proszę spróbować zapytać lekarza o inne możliwości profilaktyki przeciwzakrzepowej).
z poważaniem
Michał Kurek