Krwotok z dróg rodnych jako oznaka choroby

Dostałam krwotok z dróg rodnych. Rano wstałam, usiadłam na toalecie i się ze mnie wylało. Czym to może być spowodowane? Dodam, że zastanawiałam się ostatnio czy nie jestem w ciąży. Pełen stosunek w okolicach dni płodnych, po 8 dniach mała plamienie. I teraz myślałam, że jednak dostałam okres. Ale aż taki obfity? Czy to może oznaka jakieś choroby? Testy ciążowe wyszły negatywne w piątek.

Elżbieta Rhone

Witam,
miesiączki mogą mieć charakter krwotoczny. Jeśli krwawienie było Pani zdaniem obfite to należy udać się do lekarza. Jeśli krwawienie jest bardzo obfite i nie zatrzymuje się (dosłownie krew się leje) albo słabo się Pani czuję, robi się ciemno przed oczami, mdleje Pani bądź nie może wykonywać codziennych czynności to należy się jak najszybciej udać do lekarza - nawet do Izby Przyjęć w szpitalu.