Krwotok z nosa a wskazania do odstawienia Warfin przed zabiegiem septoplastyki

Dostalem silny krwotoki w szpitalu bez znieczuleia zrobiono mi tamponade nosa,przytym rozerwano w środku nosa,po usunieciu tamponady,nos w srodku sie zrósł i oddycham przez jedną dziurkę,w warunkach szpitalnych nie stosują przejścia na kleksy na laryngologi,Pulmonolog twierdzi robi Pan zabieg septoplasyki na własne ryzyko,może wystąpić znowu zatorowość płuc laryngolog każe odstawić warfin 4 dni przed zabiegiem,co mam robić?

W nowoczesnej medycynie chirurgicznej tuż przed operacją zwiększamy dawki leków przeciwkrzepliwych!!! Porozmawiaj z anestezjologiem, który jest wyrocznią w tych sprawach.