Krwotoki po wypalaniu żylaka z nosa

Witam. Piszę ponieważ drugi raz nie namówię swojego chłopaka na wizytę u prywatnego laryngologa. Kamil ma nie całe 18 lat, ostatnim razem pani doktor wypalała mu rzekomo żylaka w lewej dziurce nosa. Minęły 2 dni a jemu 15 minutowe, intensywne krwotok nie ustąpiły..Nie wiem co robić. Dodam, że te krwotok trwają już od dzieciństwa, ale 8 lat temu miał wypalane jedynie naczynka, ponadto od 5 miesięcy widocznie schudł. Proszę o szybką i fachową odpowiedź, serdecznie pozdrawiam! Paulina.

Pani Paulino, krwawiące naczynia tętnicze z tzw Splotu Kiesselbacha przegrody nosa należy koagulować chemicznie/przypalać/ wielokrotnie,spokojnie aż do skutku. To nieraz 6 lub 12 cie zabiegów.